Logo Asystentki.pl

Brytyjskie domy opieki - stała praca dla opiekunów

Human Resources Poland Sp z o.o.

Data publikacji: 05.09.2017 Oferta wygasa: 20.10.2017

Nie czekaj!

Powiadomienia o nowych ofertach pracy

Powiadomiania o podobnych ofertach pracy:

Podałeś nieprawidłowy adres email!

CV.pl

Zamów profesjonalne CV. Zaskocz przyszłego pracodawcę dobrze przygotowanymi dokumentami aplikacyjnymi.

Sprawdź

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Podczas długoletniej działalności udało nam się zdobyć uznanie wielu klientów, dzięki dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań personalnych, na wszystkich szczeblach organizacji. Długoletnia współpraca z klientami z różnorodnych branż pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów. Klienci, dzięki rozwiązaniom proponowanym przez HR.PL optymalizują proces doboru kadry pracowniczej, tym samym zapewniając sobie długofalowy sukces.

Zapraszamy na spotkania z pracodawcą w Warszawie lub rozmowy przez Skype!

Kontakt telefoniczny: 22 855 42 34

Region wykonywanej pracy: Wielka Brytania
Nr referencyjny: CA/UK/asystentki.pl

Dla naszego wieloletniego Klienta - znanej brytyjskiej sieci domów opieki poszukujemy obecnie kandydatów do pracy w charakterze opiekuna osób starszych.

Zadania:

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom w brytyjskich ośrodkach o najwyższym standardzie
  • Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach: higiena, toaleta, posiłki - przy jednoczesnym rozwijaniu samodzielności rezydentów
  • Zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego, organizowanie i spędzanie czasu wolnego - spacery, rozwijanie pasji
  • Monitorowanie oraz sporządzanie raportów o stanie zdrowia i samopoczuciu podopiecznych
  • Dbanie o dobre kontakty między rezydentami

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny!
  • Gotowość do przyjazdu na rozmowę kwalifikacyjną do Warszawy
  • Podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,
  • Chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość
  • Predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi stałej opieki
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub prywatnie
  • Dyspozycyjność: praca na minimum 12 miesięcy

Oferujemy:

  • Rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie
  • Zatrudnienie zgodne z przepisami określającymi zasady zatrudnienia obcokrajowców na terenie Wielkiej Brytanii
  • Stawka od 7,50 GBP brutto/godz. - do negocjacji, ustalane podczas rozmowy
  • Opłacenie lotu oraz transportu z lotniska
  • Minimum 38 godzin pracy tygodniowo, dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w okolicy miejsca pracy oraz w preferencyjnej cenie (ok. 40 GBP tygodniowo)
  • Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem
  • Kontrakt z pracodawcą brytyjskim podpisywany w Polsce przed wyjazdem